Alert dla kierowców: Wypadek drogowy na ulicy Katowickiej w Mikołowie perturbuje ruch

Alert dla kierowców: Wypadek drogowy na ulicy Katowickiej w Mikołowie perturbuje ruch

Drodzy użytkownicy dróg! W niedzielne popołudnie 9 czerwca, na ulicy Katowickiej 103 w Mikołowie, miało miejsce niefortunne zdarzenie drogowe, gdzie głównym uczestnikiem był motocyklista. W konsekwencji tego incydentu, na terenie wypadku wystąpiły znaczne utrudnienia dla ruchu drogowego.

Zgłoszenie o zdarzeniu w Mikołowie wpłynęło do służb ratunkowych dokładnie o godzinie 15.18, dnia 9 czerwca. Na chwilę obecną, działania ratunkowe na miejscu prowadzone są nadal. Użytkownicy drogi powinni spodziewać się komplikacji w przemieszczaniu się ulicą Katowicką w Mikołowie, zwłaszcza w kierunku Katowic. Z powodu częściowego zablokowania prawego pasa ruchu, droga ta stała się ograniczona w przejezdności.

Straż pożarna jest obecna na miejscu zdarzenia i pilnuje bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest także eliminacja płynów, które wylały się z uszkodzonego motocykla. Wedle naszych informacji, jedyne obrażenia odniósł motocyklista. Mimo zdarzenia, mężczyzna jest przytomny i otrzymuje niezbędną pomoc medyczną od wyspecjalizowanych służb, które są obecne na miejscu incydentu.