Najnowsze doniesienia dotyczące wypadku na ulicy Niedobczyckiej w Rybniku

Najnowsze doniesienia dotyczące wypadku na ulicy Niedobczyckiej w Rybniku

Nowe dane w sprawie tragicznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj (2 lutego) na ulicy Niedobczyckiej w Rybniku, zostały przedstawione przez Komendę Miejską Policji. W wyniku zdarzenia, pewien mężczyzna doznał poważnych obrażeń i musiał zostać przewieziony śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach.

Podczas wieczornych godzin dnia poprzedniego, konkretnie na ulicy Niedobczyckiej, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego. Jak podawały służby policyjne jeszcze tego samego dnia, ofiarą wypadku stał się 42-letni mężczyzna, który próbował przekroczyć jezdnię. Dziś, starszy aspirant Bogusława Kobeszko – oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku – przekazała najnowsze informacje na ten temat.

Wypadek miał miejsce około godziny 18:40. Na podstawie ustaleń funkcjonariuszy, którzy byli obecni na miejscu zdarzenia, 23-letni kierowca Audi – mieszkaniec Rybnika – jadąc w stronę ulicy Hetmańskiej, podczas próby wyprzedzenia samochodu dostawczego, uderzył w przechodnia. Jak zaznacza Bogusława Kobeszko, pieszy przekraczał jezdnię w miejscu niedozwolonym, przechodząc z prawej na lewą stronę.