Weekendowy raport pogodowy dla miasta Orzesze

Weekendowy raport pogodowy dla miasta Orzesze

Sobota, trzeci dzień lutego, przyniesie mieszkańcom Orzesza pełne zachmurzenie oraz delikatną mżawkę. Wskazania termometrów w najcieplejszym momencie dnia oscylować będą między 6 a 8 stopniami Celsjusza. Dość silny i umiarkowany wiatr nadciągnie z kierunku zachodniego. Cos więcej, ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na stabilnym poziomie, wynoszącym od 1018 do 1020 hektopaskali.

Nocna aura z soboty na niedzielę również nie przyniesie większych zmian – niebo nadal będzie pokryte chmurami, a teren miasta nawiedzą niewielkie opady deszczu. Minimalne temperatury tego dnia będą oscylować w okolicach 5 do 7 stopni Celsjusza, natomiast wiatr utrzyma swój umiarkowany charakter i nadal będzie wiał z zachodu. Ciśnienie atmosferyczne nieznacznie spadnie do wartości około 1016 hPa.

Dzień kolejny, czyli niedziela czwarty lutego, również będzie obfitował w duże zachmurzenie i deszczowe popołudnie na większości obszaru regionu. Pomimo opadów, termometry pokażą maksymalnie od 8 do 10 stopni Celsjusza. Wiatr nadal będzie umiarkowany, wiał z zachodu i był dość silny. Natomiast ciśnienie atmosferyczne ponownie spadnie, tym razem do wartości oscylujących wokół 1013 hPa.