Poszukiwania tożsamości mężczyzny, który zginął w wypadku na terenie Mikołowa

Poszukiwania tożsamości mężczyzny, który zginął w wypadku na terenie Mikołowa

Służby porządkowe z Mikołowa prowadzą nieprzerwane działania mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny, który został śmiertelnie potrącony przez pociąg 12 sierpnia. Stan zwłok był na tyle poważny, że wykluczał możliwość stworzenia rysopisu przyczyniającego się do identyfikacji ofiary.

Policja z Mikołowa niewątpliwie nie rezygnuje z poszukiwań – jak dowiadujemy się, już latem opublikowano zdjęcia obuwia zmarłego. Teraz, aby przyspieszyć ustalenie tożsamości nieznajomego, funkcjonariusze udostępnili zdjęcia odzieży i okularów, które nosił mężczyzna w dniu tragicznego zdarzenia. Liczą na to, że ktoś będzie w stanie rozpoznać te przedmioty i dostarczyć cennych informacji.

Fatalne zdarzenie miało miejsce 12 sierpnia bieżącego roku na torach przy ulicy Studziennej w Mikołowie. Pociąg jadący na trasie Chałupki-Katowice niechybnie potrącił mężczyznę, co skończyło się dla niego śmiercią. Policja w dalszym ciągu czeka na jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do identyfikacji zmarłego.