Kolejny spektakl dla dzieci już niebawem

Kolejny spektakl dla dzieci już niebawem

Jak pokazał ostatni spektakl dzieci z Orzesza uwielbiają sztukę. Poprzednim razem tłumnie zgromadziły się w Miejskim Ośrodku Kultury by wraz z aktorami z Teatru Gry i Ludzie przeżywać niesamowite historie. Nie inaczej będzie już niedługo. 17 września w Sali widowiskowej MOK-u odbędzie się kolejne przedstawienie, w którym mogą wziąć udział nie tylko dzieci, ale również dorośli. Gdzie tym razem zabiorą ich wspaniali aktorzy z katowickiego teatru? O tym poniżej.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera”

Mnie zabraknie piratów, skarbów oraz niesamowitych morskich przygód. Kapitan Guliwer jest niezwykle odważnym człowiekiem, który doskonale wie, jak wiele może zdarzyć się na morzu. Dlatego w swoją podróż chce zabrać wszystkie dzieci. A będzie wiele się działo. Każdy z Was może zostać marynarzem i wraz z aktorami przeżywać niesamowite, pełne emocji przygody! Spektakl przygotowany przez znany już w Orzeszu katowicki Teatr Gry i Ludzie z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie. Odbędzie się on 17 września o godzinie 17 w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Przypominamy, że wejście dla dzieci jest bezpłatne. Rodzice i wszystkie dorosłe osoby zainteresowane obejrzeniem sztuki muszą zakupić bilet w cenie 30 zł. Zakup wejściówek, podobnie jak odpowiedzi na wszystkie pytania można uzyskać pod numerem telefonu ośrodka. Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w tym nietypowym i emocjonującym wydarzeniu. Z pewnością nie będzie tu nudy!