"Agencja Popcorn Film poszukuje statystów: Świetna okazja dla aspirujących aktorów"

"Agencja Popcorn Film poszukuje statystów: Świetna okazja dla aspirujących aktorów"

Jeśli zawsze marzyliście o przeżyciu chwili sławy na małym ekranie, to teraz nadszedł odpowiedni czas, aby zrealizować te ambicje. Agencja zajmująca się produkcją filmową, Popcorn Film, ogłosiła, że potrzebuje statystów do najnowszego serialu obyczajowego. Część projektu będzie miała miejsce w Zabrzu i stąd jest zapotrzebowanie na lokalnych entuzjastów.

Agencja jest zainteresowana przyciągnięciem osób z Zabrza, ale także z pobliskich miast jak Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom czy Ruda Śląska. Wszyscy potencjalni kandydaci muszą być w stanie samodzielnie dotrzeć na plan zdjęciowy. Szczególnie mile widziani są mężczyźni i kobiety w przedziale wiekowym od 18 do 65 lat. Co ciekawe, agencja wspomniała również o możliwości udziału dzieci w wieku od 5 do 13 lat w swoim internetowym wpisie.

Zdjęcia do serialu mają zostać zrealizowane pomiędzy 18 a 22 października. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy mają trochę wolnego czasu i chcą zarobić dodatkowe 100 zł netto za każdy dzień spędzony na planie. Jeżeli więc jesteśmy gotowi na tę przygodę, to czeka nas niepowtarzalna okazja.