Kabaret w najlepszym stylu, czyli Orzeski Wieczór Kabaretowy

Kabaret w najlepszym stylu, czyli Orzeski Wieczór Kabaretowy

Kwartet Bermudzki już 4 lutego w Orzeszu

Humor w najlepszym stylu? To np. twórcze połączenie kabaretowej tradycji z odniesieniami do współczesności, którą coraz trudniej łatwo, precyzyjnie i klarownie zdefiniować.

Co może wyjść z takiego połączenia? Na pewno udany i nietuzinkowy wieczór z uśmiechem w tle. Jeśli chcesz złapać dystans do nie zawsze inspirującego „tu i teraz” – zapamiętaj datę 4 lutego 2022 r. Właśnie tego dnia warto będzie zasiąść na widowni Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu.

O godzinie 19:00 rozpocznie się spektakl w wykonaniu Kwartetu Bermudzkiego – „W cylindrach na lwy by, czyli Starsi Panowie raz jeszcze”…

Na lwy by, na grzyby, a może na ryby?

Mijają lata, przychodzą nowe pokolenia – a słynne skecze niezapomnianych Starszych Panów bawią zarówno starszych, jak i młodszych. Nic w tym dziwnego – to prawdziwa uczta dla miłośników świetnego humoru i polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Klasa, która nie mija, wręcz przeciwnie – im więcej lat mija od występów Kabaretu Starszych Panów – tym bardziej doceniamy styl Jeremiego Przybory, Jerzego Wasowskiego i ich najznakomitszych gości.

Dobry humor nigdy się nie starzeje…

Spektakl miał swoją premierę kilka lat temu i do dziś cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeśli chcemy wziąć udział w wydarzeniu artystycznym na najwyższym poziomie i zapewnić sobie dawkę najlepszego humoru – 4 lutego koniecznie zasiądźmy na widowni MOK.

Warto, tym bardziej, że ostatnio spektakl rzadko gościł na deskach teatralnych, nie tylko z uwagi na obostrzenia, ale również ze względu na to, że artyści tworzący tę jedyną w swoim rodzaju słowno-muzyczną opowieść, pracują równolegle przy wielu innych projektach.

Dajmy się zaczarować pięknu słowa, muzyki i tego wszystkiego, co stanowi o sile kabaretu – a więc współtwórzmy spektakl jako publiczność i spędźmy jeden z zimowych wieczorów w najlepszym towarzystwie, w Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu.