Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny orzeski wieczór kabaretowy

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny orzeski wieczór kabaretowy

Śmiech to zdrowie! Czemu zatem nie organizować wydarzeń, które wywołują radość na niejednej twarzy. Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejną odsłonę Wieczoru Kabaretowego. Będzie ona miała miejsce 1 października, na terenie siedziby ośrodka o godzinie 19. Na salę widowiskową zapraszani są wszyscy, którzy chcą w niecodzienny i zabawny sposób spędzić wolny wieczór. Kto tym razem wystąpi w Orzeszu?

Ireneusz Krosny i nowy program

Jeśli ktoś nie orientuje się, kim jest Ireneusz Krosny śpieszymy z wyjaśnieniami. To obecnie najbardziej popularny i znany w całym kraju mim. Twórca autorskich, fantastycznych spektakli pantomicznych w komediowym wydaniu. Cieszy się ogromnym uznaniem, bowiem poprzez wieloletnie występy wypracował sobie charakterystyczne dla siebie ruchy. Ma niesztampowe poczucie humoru, które prezentuje wszystkich osobom chcącym go oglądać. 1go października wszyscy chętni mieszkańcy mogą więc przekonać się, jak wygląda spektakl w wykonaniu mima.

Jak podaje na swojej stronie internetowej Miejski Ośrodek Kultury wszelkie informacje można uzyskać pod tamtejszym numerem telefonu. Warto się śpieszyć bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Ceny biletów to: bilet normalny – 40 zł, bilet grupowy dla powyżej szczęściu osób – 35 zł, a wejście dla młodzieży – 30 zł. Ośrodek Kultury przypomina o obowiązku posiadania przy sobie kart widza. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Ośrodkiem Kultury w Orzeszu i nabywaniu biletów. Takie wieczór z pewnością okaże się niezapomnianą, fantastyczną zabawą w najlepszym wydaniu!