Kabaretowy koniec lutego w Orzeszu

Kabaretowy koniec lutego w Orzeszu

Będzie „Skandalicznie”!

Ostatni dzień lutego i jeden z ostatnich dni karnawału AD 2022… Jak świętować ten czas? Najlepiej – z uśmiechem na twarzy i na wesoło! Nie może być lepszego sposobu na udany karnawałowy wieczór niż kabaret.

Niekoniecznie… w naszym wykonaniu, ale takiej grupy komików jak Kabaret Czesuaf – jak najbardziej! Zapowiada się niemal dwie godziny świetnego humoru, który potrafi być lekiem na całe zło, szczególnie w okresie przedwiośnia, który nie zawsze i nie wszystkich nastraja optymistycznie.

Wieczór kabaretowy to najlepszy z możliwych leków na nie najlepszy nastrój. Na dodatek… bez żadnych skutków ubocznych, chyba, że za taki można uznać dobry nastrój, utrzymujący się na długo po spotkaniu z „Czesuafem”!

Kabaret w Orzeszu przedstawi swój najnowszy program, a będzie to prawdziwy… „Skandal!”

Dojdzie do niego w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu. Bilety można już kupować. Najdroższe kosztują 40 złotych, dostępne są także bilety ulgowe – dla młodzieży i grupowe.

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów

Kabaret Czesuaf z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczą nowe programy i częste spotkania z publicznością w całej Polsce. Teraz przyszedł czas, zarówno na nowy program, jaki na odwiedziny w Orzeszu.

Warto skorzystać z tej okazji, szczególnie po przedłużającym się okresie zawieszenia życia artystycznego i kulturalnego, kiedy mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych jedynie za pośrednictwem transmisji internetowych czy telewizyjnych.

Ostatni dzień lutego w Orzeszu będzie świetną okazją do tego, żeby przypomnieć sobie jak wygląda doskonały humor na żywo! Dla kabaretu, podobnie jak dla teatru – możliwość bezpośredniego spotkania na linii: artyści – publiczność jest najważniejsza.

Nie da się zastąpić tej żywej interakcji, która wytwarza się zawsze jednokrotnie – w danym miejscu i czasie. Każdy spektakl, zarówno dramatyczny, jak i kabaretowy, nawet jeśli jest grany po raz kolejny – ma w sobie świeżość premiery, dlatego tak cenimy spotkania ze sztuką na żywo.

Jeden komentarz o “Kabaretowy koniec lutego w Orzeszu

  1. Muszę przyznać, że jest to najlepszy kabaret, jaki odwiedza nasze miasto. Dam znać znajomym!

Comments are closed.