Koncert projektu „Scena dla Młodych” w Orzeszu

Koncert projektu „Scena dla Młodych” w Orzeszu

Fantastyczny projekt, który nie tylko zachwyca swoim artyzmem, ale przede wszystkim przyczynia się do pomagania innym osobom. Orzesze wzięło udział w projekcie „Scena dla Młodych”, w którym za parę dni odbędzie się wyjątkowy i dość długo oczekiwany koncert muzyczny. Kto dokładnie wystąpi i w jakim celu będą zbierane pieniądze? O tym możesz przeczytać poniżej.

Sala Widowiskowa MOK zaprasza

Już czwartego września, o godzinie 17 w Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu odbędzie się koncert popularnej grupy 21 GARAGE. Wydarzenie ma na celu promocję młodych artystów, którzy często nie mają możliwości zaistnienia na krajowej scenie. Wykonawcy, o których mowa są grupą przyjaciół którzy od wielu długich lat ( a dokładnie od 2014 roku) działają razem pod jednym szyldem. Bilety na to wydarzenie nie mają stałej ceny – ponieważ cały dochód będzie przekazany na skomplikowane leczenie Milenki Krauze. Dlatego też ustawiona jest cena minimalna, która w tym wypadku wynosić będzie 25 złotych.

Co będzie można usłyszeć na koncercie?

21GARAGE jest zespołem grającym głównie klasycznego rocka. Wydarzenie będzie więc okazją do usłyszenia zarówno największych i najbardziej popularnych utworów jak i zupełnie nowych, w oryginalnym wydaniu. Z pewnością zespół z Żor zachwyci niejednego mieszkańca, tym bardziej, iż kapela odnosi wiele sukcesów na krajowej scenie. To muzycy pojawiający się na najróżniejszych festiwalach i koncertach. Często wspomagają osoby potrzebujące, a przy okazji wykonują kawał dobrej roboty.