Sąd postanowił o aresztowaniu 68-letniego podejrzanego o próbę zabicia swojej partnerki w Zabrzu

Sąd postanowił o aresztowaniu 68-letniego podejrzanego o próbę zabicia swojej partnerki w Zabrzu

W Zabrzu, 68-letni mężczyzna, podejrzany o próbę zamordowania swojej towarzyszki życia, został aresztowany przez sąd. Incydent miał miejsce w piątkowy wieczór, kiedy to mężczyzna niespodziewanie zaatakował kobietę za pomocą kuchennego noża. Wcześniej ten sam mężczyzna występował w rejestrze przestępców za zbrodnie przemocowe.

Wieczorem 14 czerwca, w dzielnicy Mikulczyce w Zabrzu, doszło do poruszającej sytuacji. Podczas konfliktu, 68-letni partner zaatakował swoją konkubinę nożem kuchennym. Funkcjonariusze policji szybko przybyli na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali podejrzanego i udzielili pierwszych środków medycznych poszkodowanej kobiecie.

Po ataku, kobieta została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie otrzymała niezbędne leczenie. Aktualnie, jej stan zdrowia nie jest zagrożony. Mężczyzna, który został zatrzymany, był w stanie nietrzeźwości podczas incydentu. Informacje policyjne potwierdziły, że mężczyzna posiadał wcześniejsze wykroczenia związane z przemocą i znęcaniem się nad ofiarą.