Zagadkowa śmierć młodej pary w Tychach: trwa intensywne śledztwo

Zagadkowa śmierć młodej pary w Tychach: trwa intensywne śledztwo

W mieście Tychy, położonym na terenie województwa śląskiego, prokuratura podjęła badania w sprawie tajemniczej śmierci dwóch młodych osób. 21-letni mężczyzna oraz 23-letnia kobieta, zostali zauważeni już nieżywi w jednym z mieszkań. Z informacji początkowych, ujawnionych przez organy ścigania, wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną skrajnie tragicznego incydentu mogło być zatrucie nieznanymi substancjami.

Paulina Kęsek, pełniąca role rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Tychach, przekazała nam ważne informacje dotyczące tego zdarzenia. Jak mówi, to 19 października zostały powiadomione służby ratownicze o możliwości wystąpienia zagrożenia. Alarmujący sygnał wysłała osoba, która nie była w stanie wejść do mieszkania w bloku mieszkalnym.

Na miejsce natychmiastowo przybyli funkcjonariusze policji, którzy z pomocą straży pożarnej dostali się do środka. Tam natknęli się na szokujący widok – ciała 23-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny. Rzeczniczka Kęsek zapewniła, że na zwłokach nie zauważono żadnych widocznych obrażeń.