Nowy sklep sieci Komfort szykuje się do otwarcia na terenie parku handlowego Arena

Nowy sklep sieci Komfort szykuje się do otwarcia na terenie parku handlowego Arena

Informacje, które uzyskaliśmy nieoficjalnie, wskazują na to, że teren parku handlowego Arena, lokalizowany tuż obok miejsca parkingowego Decathlonu, jest obecnie miejscem budowy nowego punktu sprzedaży należącego do sieci Komfort. Planowane zakończenie tego przedsięwzięcia ma miejsce w okolicach lipca lub sierpnia bieżącego roku.

Tym samym Komfort, po długotrwałej nieobecności, powraca do tej lokalizacji, chociaż nie do tego samego budynku. Wspomnijmy, że kilka lat wcześniej, sklep tej sieci miał swój punkt sprzedaży w jednym z lokali w centrum handlowym usytuowanym na terenie PH Arena.

Właścicielem projektu jest FTF REAL ESTATE – to firma złożyła wniosek o uzyskanie zgody na rozpoczęcie prac budowlanych we wrześniu 2022 roku. Pozwolenie na budowę otrzymała pół roku później, w kwietniu. Projekt obejmuje budowę budynku o charakterze ekspozycyjno-handlowym, wraz z kompleksowymi instalacjami, wewnętrznym systemem komunikacji, trzema słupami reklamowymi, dwiema tablicami reklamowymi oraz jedną tablicą informacyjną.